کد خبر : 196508
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 فروردین 1401 - 18:21

دانلود زیرنویس انیمیشن Jujutsu Kaisen 0: The Movie 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Jujutsu Kaisen 0: The Movie 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Jujutsu Kaisen 0: The Movie 2021 یک فیلم پویانمایی ژاپنی فانتزی تاریک  است که در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است، بر اساس مجموعه mangaisen Jujut, پیش درآمدی بر مجموعه مانگای جوجوتسو کایسن که هر دو توسط گگ آکوتمی ساخته شده است. این فیلم توسط سونگو پارک کارگردانی شده و توسط هیروشی سکو

دانلود زیرنویس انیمیشن Jujutsu Kaisen 0: The Movie 2021 یک فیلم پویانمایی ژاپنی فانتزی تاریک  است که در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است، بر اساس مجموعه mangaisen Jujut, پیش درآمدی بر مجموعه مانگای جوجوتسو کایسن که هر دو توسط گگ آکوتمی ساخته شده است. این فیلم توسط سونگو پارک کارگردانی شده و توسط هیروشی سکو نوشته شده است و بازیگرانی چون مگومی اوگاتا، کانا هانازاوا، میکاکو کوماتسو، کوکی اوچیاما، توموکازو سکی، یویچی ناکامورا و تاکاهیرو ساکورا در آن حضور دارند. این فیلم که توسط MAPPA تهیه شده و توسط توهو توزیع شده است، در دسامبر ۲۰۲۱ در ژاپن و در مارس ۲۰۲۲ در ایالات متحده به نمایش درآمد و در سراسر سال ۲۰۲۲ در مناطق دیگر اکران شد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/jujutsu-kaisen-0-the-movie-2021/

دانلود انیمه جوجوتسو کایسن صفر Jujutsu Kaisen 0: The Movie 2021 | موزیانه

زیرنویس انیمیشن Jujutsu Kaisen 0: The Movie 2021 این داستان یوتا اوکوتسو، دانش آموز جوانی را دنبال می کند که جادوگر می شود و به دنبال کنترل روح نفرین شده دوست دوران کودکی خود ریکا اوریموتو در جوجوتسو بالا در کنار سایر جفت های ماهر است. علاوه بر این که داستان روی یوتا و دوستانش متمرکز بود، کارکنان تصمیم گرفتند با اضافه کردن صحنه‌های جدیدی که بر مربی خود ساتورو گوجو و دوست و دشمن قدیمی‌اش سوگورو گتو متمرکز شده بود، روایت را از مانگای اصلی گسترش دهند.

در باکس آفیس ژاپن، این فیلم به یکی از پربیننده‌ترین فیلم‌های آن زمان تبدیل شد و توانست نظر دفتر وسترن را جلب کند. سکانس های مبارزه ایجاد شده توسط MAPPA و همچنین موسیقی متن فیلم مورد تحسین قرار گرفت.

فیلم با قلدری یوتا اوکوتسو شروع می شود، فقط برای اینکه قلدرها توسط ریکا، یک روح نفرین شده بیش از حد محافظ که به او می چسبد، به شدت آسیب می بینند. انجمن جوجوتسو مایل است پسر را اعدام کنند، زیرا نفرینی که او میزبان آن است یک روح درجه خاص خطرناک است. جادوگر و معلم قدرتمند Satoru Gojo آنها را متقاعد می کند که به یوتا اجازه دهند به جای آن به Tokyo Jujutsu Technical High بپیوندند. یوتا به گوجو توضیح می دهد که ریکا دوست دوران کودکی او بود که قول داده بود وقتی بزرگ شدند با او ازدواج کند. او با کمال میل خود را تسلیم کرده بود و می خواست بمیرد، تا ریکا به کسی آسیب نرساند. گوجو او را متقاعد می کند که زندگی را انتخاب کند و به جوجوتسو بالا بپیوندد تا یاد بگیرد که نفرین را بشکند. یوتا با ماکی زنین، توگه اینوماکی و پاندا که همگی توانایی‌های متفاوتی دارند، ملاقات می‌کند.

در طول اولین ماموریت خود با ماکی، یوتا می تواند عمدا ریکا را احضار کند تا آنها را از شر یک روح نفرین شده نجات دهد. پس از آن، او به گوجو اعتماد می‌کند که فکر می‌کند ممکن است او کسی باشد که به ریکا فحش داده است نه اینکه ریکا به خاطر عشقش به او او را نفرین کند. مشخص می شود که ریکا در یک تصادف خیابانی در مقابل یوتا کوچولو جان خود را از دست داد و پس از آن تبدیل به نفرین شد. سه ماه از تمرین او می گذرد و یوتا با ماکی، اینوماکی و پاندا نزدیک می شود. یک روز، در یک ماموریت با اینوماکی، پسرها به طور غیرمنتظره ای مورد حمله یک نفرین سطح بالا قرار می گیرند. گوجو متوجه می شود که مرد پشت حمله سوگورو گتو، دانش آموز قبلی مدرسه است که پس از کشتن بیش از صد نفر از مردم بی گناه تبعید شده است.

گتو به جادوگران اعلان جنگ می‌کند: او هزاران نفرین را بر شهر منتشر می‌کند تا انسان‌های غیر جادوگر را که بی‌فایده می‌بیند بکشد. با این حال، دلیل واقعی گتو برای جنگ، منحرف کردن حواس گوجو است تا بتواند یوتا را بکشد و ریکا را جذب کند. گوجو به هدف واقعی گتو پی می برد و اینوماکی و پاندا را به مدرسه برمی گرداند تا از یوتا که با ماکی است و به عنوان تازه کار در جنگ شرکت نمی کند، محافظت کند. گتو به سرعت ماکی، اینوماکی و پاندا را شکست می دهد. یوتا که به آخرین راه‌حل خود رانده شده و می‌خواهد از دوستانش محافظت کند، خود را به عنوان قربانی به ریکا قول می‌دهد اگر به او کمک کند با تمام قدرتش گتو را شکست دهد. ریکا به طور مرگباری گتو را زخمی می کند زیرا جنگ توسط جادوگران برنده می شود. گوجو با یک گتو در حال مرگ روبه‌رو می‌شود و مشخص می‌شود که این دو قبل از اینکه ایدئولوژی گتو آنها را از هم جدا کند، بهترین دوستان بودند. گوجو از گتو برای صرفه جویی عمدی از دانش آموزان تشکر می کند.

ریکا دوباره به شکل انسانی خود تبدیل می شود. گوجو به یوتای متعجب توضیح می دهد که نظریه او درست بوده است: او کسی بود که او را نفرین کرد، نتوانست مرگ او را بپذیرد و او را مجبور کرد در کنارش بماند. پس از اینکه روح خود را به او وعده داد، پیمان را شکست و او را آزاد کرد. یوتا در واقع از نوادگان یکی از قوی ترین جادوگران تاریخ است که توانایی های قدرتمند خود را توضیح می دهد. گوجو از نوادگان همان جادوگر است که این دو را از خویشاوندان دور می سازد. ریکا به گرمی از یوتا خداحافظی می کند و او همچنان به عنوان جادوگر در حال آموزش با دوستانش ادامه می دهد و هنوز حلقه نامزدی او را به دست دارد.

Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) - IMDb

زیرنویس Jujutsu Kaisen 0: The Movie 2021 این فیلم پس از پایان سریال تلویزیونی انیمیشن Jujutsu Kaisen در مارس ۲۰۲۱ اعلام شد. این فیلم توسط MAPPA و به کارگردانی پارک سونگو، با فیلمنامه‌های هیروشی سکو و طراحی شخصیت توسط تاداشی هیراماتسو تولید می‌شود.

پارک اظهار داشت که این فیلم حاوی محتوای جدیدی است که در مانگای اصلی Jujutsu Kaisen 0 وجود ندارد. پارک می خواست حالت چهره هر یک از شخصیت ها را با دقت نشان دهد تا هنگام مبارزه به آنها ظاهر مناسبی بدهد. او قهرمان جدید، یوتا اوکوتسو، را نوجوانی سرراست می‌داند که هدفش نشان دادن تنهایی ناشی از تعقیب و گریز توسط نفرین ریکا بود. مگومی اوگاتا پارک را در ساخت فیلم غافلگیر کرد زیرا به یوتا شخصیتی حساس در هنگام گریه می داد.

پارک در ابتدا می خواست داستان یوتا را در چند قسمت اول انیمه پوشش دهد، اما در نهایت تصمیم گرفت نمایش را از جایی شروع کند که مانگا شروع می شود، با معرفی یوجی به دنیای جادوگران و نفرین ها. در قالب اصلی، پارک سه قسمت اول سریال را به توسعه یوجی ایتادوری اختصاص داد و سپس اوکوتسو را جایگزین او کرد، اما این ایده کنار گذاشته شد. پارک بعداً احساس کرد که گفتن پیش درآمد جوجوتسو کایسن بیشتر در قالب فیلم می گنجد تا سریال تلویزیونی. سکو اظهار داشت که برای اینکه فیلم دو ساعت طول بکشد، باید مطالب جدیدی مانند گذشته اوکوتسو و رابطه بین گوجو و گتو اضافه کند. سکو همچنان گفت که صحنه های اکشن مانگای آکوتمی مهمترین قسمت سریال است که او می خواست در فیلم روی آن تمرکز کند. پارک موافقت کرد و عناصری از فیلم‌های چینی را به این ویژگی اضافه کرد که می‌خواست طرفداران منتظر آن باشند. او همچنین فیلمنامه سکو را برای این فیلم که به منظور نشان دادن تبدیل اوکوتسو به یک قهرمان است، تحسین کرد. گنجاندن گوجو به طور طبیعی انجام شد، به ویژه برای تمرکز بر رابطه او با گتو، که در مجموعه تلویزیونی نیز مورد بررسی قرار می گیرد. با این حال، پارک، مدعی شد که کارکنان نمی‌خواستند به این شخصیت‌ها زمان زیادی برای نمایش فیلم بدهند، زیرا داستان در درجه اول بر یوتا و ریکا متمرکز است. یکی دیگر از موارد اضافه شده به فیلمی که در اثر اصلی وجود نداشت، چهار فلش سیاه متوالی بود که ننامی در مصاحبه ای در مجموعه تلویزیونی به آن اشاره کرد.

در حالی که سریال تلویزیونی به دلیل داشتن صحنه‌های مبارزه سرگرم‌کننده مورد توجه قرار گرفت، MAPPA فیلم را برای خنک‌تر کردن آن هدف قرار داد.  اگرچه تفاوت چندانی با مجموعه تلویزیونی نداشت، اما هدف پارک این بود که فیلم سبک خاص خود را داشته باشد، مانند رنگ‌های پس‌زمینه مانند زمانی که آسمان نشان داده می‌شود. پارک اشاره کرد که با توجه به میزان انیمیشن مورد نیاز برای ساخت، در مقایسه با تجربه‌اش از اجرای زنده، چالش‌های متعددی در ساخت فیلم انیمیشن وجود دارد.

شاه گنو آهنگ تم فیلم “Ichizu” (一途، “تنها راه”)، و همچنین آهنگ پایانی “Sakayume” (逆夢، “رویای متضاد”) را اجرا کرد. «ایچیزو» بر روابط بین یوتا و ریکا تمرکز دارد. دایکی تسونتا خواننده و گیتاریست «ایچیزو» را نوشت. برای ساختن شاهکار ایده‌آلی که تماشاگران منتظر آن بودند، فشار وجود داشت، اما سونتا فکر می‌کند که این یک آهنگ مستقیم با گزگز و مشت بود که برای جهان‌بینی جوجوتسو کایسن عالی است. “Sakayume” قرار بود به طور همزمان در CD منتشر شده در ۲۹ دسامبر به عنوان آهنگ جفتی از آهنگ موضوع فیلم “Ichizu” ضبط شود، اما تا زمانی که کل تصویر شامل اشعار و ملودی در یک حجاب پیچیده شد.

Jujutsu Kaisen 0 Movie Earned Over $66 Million in 18 Days, Releases New Images - Anime Corner

این فیلم، توزیع‌شده توسط توهو، در ۲۴ دسامبر ۲۰۲۱ در ژاپن به نمایش درآمد. این فیلم در ژاپن نمایش آی‌مکس داشت و در ۴۱۸ سینما به نمایش درآمد. در تبلیغ فیلم، تبلیغاتی با گوجو به عنوان یک سگ در کنار گروه سافت بانک ساخته شد. این فیلم در قالب‌های ۴ بعدی و دالبی سینما در ژاپن از ۵ فوریه ۲۰۲۲ اکران شد.  Crunchyroll، در ارتباط با Funimation، حقوق این فیلم را به دست آورد و در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ در آمریکای شمالی در بیش از ۱۵۰۰ سینما به نمایش درآمد. این فیلم در ۱۰ مارس ۲۰۲۲ در بریتانیا و ایرلند به نمایش درآمد، در حالی که افتتاحیه عمومی در بریتانیا در ۱۸ مارس همان سال بود. این فیلم توسط سونی در بریتانیا توزیع شده است. بومی سازی انگلیسی شامل بازیگران بازگشتی برای هم تیمی های یوتا و برجسته ترین تازه واردان، کیلی مک کی در نقش یوتا و آنایریس کوئینونس در نقش ریکا بود. گروه تلاش کرد تا صدا را بر اساس ایده‌های کارگردان بازیگر به بازیگران اصلی ژاپنی وفادار کند.

اقتباس رمان بارادو کیتاگونی، بر اساس فیلمنامه هیروشی سکو، در تاریخ اکران فیلم منتشر شد. یک کتابچه Jujutsu Kaisen #0.5 Jujutsu Prefectural Jujutsu در توکیو به مخاطبان فیلم داده شد و تیراژ چاپ آن ۵ میلیون نسخه بود. این کتابچه شامل یک مانگای نه صفحه ای اختصاصی توسط آکوتمی، در مورد زندگی روزمره اوکوتسو و سایر دانش آموزان سال اول، طرح های ریز برای فصل اول مانگا Jujutsu Kaisen 0، طرح های فیلم، یک پرسش و پاسخ بود. جلسه با آکوتمی، و نظرات کارکنان و بازیگران انیمه.

Medialink مجوز پخش این فیلم را در چین، هنگ کنگ، ماکائو و تایوان صادر کرد،  در حالی که Purple Plan مجوز پخش فیلم را در جنوب شرقی آسیا صادر کرد. این فیلم در فوریه ۲۰۲۲ در کره جنوبی اکران شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هزینه رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح